Profile aluminiowe w Twoim domu

Sklepy internetowe oraz stacjonarne coraz częściej powiększają swoje oferty o coraz to nowsze modele profili aluminiowych do taśm. Profile aluminiowe do taśm led występują już w prawie pięćdziesięciu odmianach.

Profile led wpuszczane przeznaczone są do zabudowy. Dzięki specjalnej konstrukcji można je montować w drewnie, płytach MDF czy też kartonowo-gipsowych. Decydując się na ten produkt możesz mieć pewność, że światło będzie wydajne, a przy tym zyskasz elegancki i nowoczesny design.  Profile led powierzchniowe są bardzo różnorodne, od mniejszych do większych – producenci zazwyczaj proponują szerokość od 6 mm do 116 mm. Te modele pozwalają uzyskać jednolity pas świetlny, dzięki czemu nie dostrzeżesz żadnego cienia na kloszu.

Profile aluminiowe do taśm led

Profile led zwieszane są bardzo szybkie w montażu. Bardzo często nie ma nawet potrzeby wiercenia otworu w panelu. To niewątpliwie zaleta tego typu produktu.
Profile led kinkiety są montowane metodą naścienną, dają możliwość dobrego oświetlenia całej długości ściany oraz w jednym lub w dwóch kierunkach. Za jego pomocą można także doświetlać sufit czy podłogę.  Profile led schodowe są przewidziane do montażu na schodach – posiadają specjalne listy Led. Klienci mają do wyboru oprawy świecące w górę, w dół, równocześnie w obu kierunkach. Jak widać możliwości jest naprawdę sporo. Kupujący może zdecydować się również na panel antypoślizgowy lub pas świetlny na stopniu. Dzięki zastosowaniu profilu schodowego mieszkanie zyska nowego, przytulnego wyglądu. Zobacz koniecznie profile aluminiowe do taśm led

Profile led do zabudowy są przeznaczone wyłącznie do sufitów podwieszanych, są montowane w płytach, które mają grubość 12,5 milimetra. Do zabudowywania służą specjalne boczne bazy montażowe, których celem jest wyznaczenie dystansu do wpuszczenia profilu. Dzięki temu rozwiązaniu wbudowanie jest o wiele przyjemniejsze, łatwiejsze i co najważniejsze, szybsze. Nie tylko montaż jest łatwy w obsłudze, również demontaż pójdzie sprawnie.  Jak widzisz rodzajów profili aluminiowych do taśm led jest naprawdę sporo. To jeszcze nie wszystko, każdy z głównych typów, ma jeszcze podtypy. Oznacza to jedno, klienci dostosują produkt do swoich potrzeb, i będą zadowoleni. A to leży w geście większości firm sprzedających tego typu produkty.